.

Рак На дојка Лента Борба За Лек Патент Дуксер Жени Бриско Брендови 3X

Рак На дојка Лента Борба За Лек Патент Дуксер Жени Бриско Брендови 3X

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

На пазарот за лекување на малку нешто? Треба да го направите овој дуксер со патент со хауба за влечење. Носете го кога сакате да спортувате нешто што вели дека планирате да го удрите задникот на ракот. Одете на забава облечена во ова, и ќе привлечете внимание! Големина 3x Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 30 "х 32". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

Спецификацијата