.

амидоа Женски Цврсти Кошули Тркалезни Врвови Со Долг Ракав Печатат Обична Блуза Обични Обични Врвови

амидоа Женски Цврсти Кошули Тркалезни Врвови Со Долг Ракав Печатат Обична Блуза Обични Обични Врвови

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте ВО МАО ко.оод】. 1.ЗА МАО Ко.оод : . МАО ко.Оод продавница е основана на 2012. тоа е секојдневно нови пристигнувања модерна шик трендовски облека + мода. Ние се фокусираме на модната женска облека. Нашата цел е да бидеме најголеми онлајн. гардероба компанија од целиот свет. нашиот бренд кој се фокусира на жени, погоден за женски блузи,маици, јакна, палто ,renнајдобриот Пријател, Ги Прави Сите Среќни Опуштени и Самоуверени. 2.ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : . Памук и Полиестер. Мека пријатна и пријателска за кожата ткаенина. Добри подароци за. Големина на облека : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Како Трета Од Лево, А не Големина, ПРЕДЛАГАМЕ ДА КУПИТЕ 1~2 ГОЛЕМИНА НАГОРЕ. Слатки дуксери дуксери, Врвови За Пуловер Во winter зима, Секојдневен лабав стил на вклопување. Дизајнот е толку симпатичен! Одлично за носење со хеланки, шорцеви, фармерки и здолништа. За Жени/ тинејџерки/ Дами. Повод : Секојдневен, Секојдневен живот, дневна облека, Училиште, Забава, Состанок. За Лето, Пролет, Fall Зима, Ноќта на Вештерките,Божиќ 2023 Година, Денот На Мајката На Вљубените Денот на Благодарноста денот на патриотскиот Ден на Божиќ Денот на Наставниците Курбан Бајрам. Нова година Денот На Свети Патрик Велигден Денот На Роденденот На Вашингтон меморијален ден на роденденот на велигден} КАРАКТЕРИСТИКИ}Амидоа Женски Цврсти Кошули Со Кружен Врат Врвови Со Долги Ракави Печатат Обични Блуза Обични Обични Врвови.

Спецификацијата