.

Фенгке Дами Божиќ Еротски Долна Облека Шупливи Врвки Секси Кадифен Фустан Костум

Фенгке Дами Божиќ Еротски Долна Облека Шупливи Врвки Секси Кадифен Фустан Костум

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте да го купите овој производ, следниве се деталните информации за производот, доколку имате какви било прашања, слободно консултирајте се со мене.***Може да има некои грешки помеѓу вистинската големина на облеката и измерената големина, се препорачува да се избере поголема големина во соодветниот опсег (референца за големината на табелата)***Дами Божиќна Мода Еротска Долна Облека Шупливи Врвки Секси Кадифен Фустан Костум Карактеристики : Мека Ткаенина : оваа секси долна облека е изработена од висококвалитетна ткаенина која е пријателска за кожата, еластична, лесна, дише што го обликува вашето тело заоблено и природно зрачи со елегантен и мистериозен шарм, ви носи меко чувство, прави женските тела да изгледаат како уметност. Карактеристика : Секси божиќна кадифена долна облека секси здолниште карактеристики со висококвалитетна ткаенина,прекрасна кадифена облога,шуплив слој над градите со кадифен декор, стил тенок за да ја покажете вашата кривина.Дизајн : моден дизајн без грб на вратот ве прави да изгледате попривлечно, истакнете ја линијата на нозете. користени премиум материјали . Божиќниот костум за долна облека може да ви помогне да ја привлечете неговата "визија" и да дозволите секси шоуто во очите на вашиот љубовник. Повод : Божиќ, Прекрасен избор за меден месец во будоар, годишнина од венчавката, невестински туш, ноќ за запознавање, моминска вечер и секоја слатка ноќ. Или како подарок за неа, ве прави попривлечни.Предлог за големина и Нега на Облека : ве молиме нарачајте го откако ќе ја проверите табелата со големини и нарачајте вообичаена големина. Рачно перење максимум 30, Закачете за сушење.Сезона : Четири Сезони Материјал : Полиестерген : Женски Стил : Секси И шармантно како да се мие : Ладно Миење Раце е изработено Од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, без никаква штета за вас, ве молиме дозволете мала разлика од 1-2 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Што добивате : 1 ПАРЧЕ Секси Долна Облека + 1 Пар Ракавица Големина На Табелата : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 89см/35.04 "Половината : 80см/31.50" Должина : 70см/27.56 " Соодветна Тежина : 50-55КГ Материјал : оваа секси ноќница е изработена од висококвалитетни материјали, ткаенината е мека, растеглива и удобна за носење. Секси долна облека за жени со прилагодливо носење ви дава најласкаво чувство и совршено го покажува вашето секси тело. Прилика : Ноќна Облека, Облека За Спиење. Совршен за ноќ на меден месец, брачни ноќи, забава за долна облека, годишнини, ден на вљубените, спална соба, спиење, капење или специјални ноќи, ќе ве направи поелегантни и зачудувачки. Долна облека од тантела, наметка од кимоно од тантела, наметка за долна облека, долна облека од будоар, наметки од тантела за жени, проегирни наметки, секси ноќници за жени, долна облека од чипка кимоно, свадбена долна облека, долна облека прикријте.

Спецификацијата