.

Униз Дуксер Со Дуксер, Оптимист Песимист И Реалист, Тенок Фит, Џемпер Со Долги Ракави - Канелени Х-Големи

Униз Дуксер Со Дуксер, Оптимист Песимист И Реалист, Тенок Фит, Џемпер Со Долги Ракави - Канелени Х-Големи

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

наша цел е да ви обезбедиме симпатична, забавна и трендовска соодветна Качулка што можете да ја носите во специјални прилики или секој ден со вашите најблиски. Колекциите на семејството и соодветните маици се разновидни и се стремат да ги задоволат потребите на нашите клиенти од сите возрасти и пол. Технологијата и машините што ги користиме обезбедуваат висококвалитетни отпечатоци кои нема да пукнат или избледат. Ние користиме меки и претходно намалени маици, знаеме дека удобноста е важна за вас. Ако нешто тргне наопаку (ретко, но тоа се случува), можете да сметате на нас да го направиме тоа право! . Се надеваме дека ќе уживате во НАШИТЕ ЕПСКИ парчиња облека и ќе ги носите СО ЉУБОВ. Прилагодено качулка жени Дуксер бони клајд сопруг сопруга појавување на кралот кралицата дечко девојка работи мета сет г ѓа прилагодено џерси облека облека Качулка годишнина облека прилагодете качулка ангажирани персоналните качулка облека камизас пара парејас мики мини џерси пица камизети симпатична убавина ѕвер прилагодено тим џемпери се одлична Идеја За Облека За Училишта, Колеџи, универзитети и компании да подготват сопствена спортска облека за бејзбол, кошарка, фудбал, софтбол, хокеј и одбојка. Нивниот свилен материјал ви носи голема удобност и мекост. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО ВО ОКСИ ние веруваме во нашите производи и квалитет. Стоиме зад секоја ставка што ја создаваме со гордост и доверба. Забелешка : 1.As различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. 2.Било какви прашања или проблеми на нашите производи или услуги, ве молиме испратете ни е-пошта слободно, ние ЌЕ одговориме и ќе го решиме ЗА ВАС ШТО Е можно ПОБРЗО. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО во ОКСИ, квалитетот на Производот е наш врвен приоритет, што не прави да се издвојуваме меѓу нашите конкуренти. ние гордо ги поседуваме нашите производи и веруваме дека не постои алтернатива на најдобриот квалитет. МЕКИОТ И УДОБЕН Дуксер е совршен за секојдневна облека. Произведени со висококвалитетни премии и професионалци. Што го прави идеален одговара за вас и вашиот партнер. Овие Дуксери може да се носат подолг период без иритација и непријатност. Овие убави и удобни слатки Дуксери се идеални за носење во посебна пригода како што се Годишнината, Денот на Вљубените, Божиќ или денот на Свети Патрик и подеднакво соодветни спортови како фудбал, бејзбол, кошарка, софтбол или фудбалски игри. Носењето таква кошула промовира чувство на единство и припадност. Овие Дуксери не само што ви даваат слобода да го напишете сопственото име, туку и можете да го испечатите вашиот среќен број на нив. Висококвалитетниот Дуксер е соодветен и се препорачува за машинско перење. Апсолутно нема пилинг и пукање. Измијте темелно внатре и исушете го на умерена топлина. Се препорачува природно сушење на воздухот. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО на нашите производи, ние силно веруваме во задоволството на клиентите преку висококвалитетен производ и гордо го поседуваме нашиот производ и преземаме одговорност доколку не сте задоволни со нашите производи.

Спецификацијата