.

Лето Блуза Денот На Вљубените Љубов Печати Маица Копче Јака Краток Ракав Пуловер Врвот Дами Врвот Црна 2xl

Лето Блуза Денот На Вљубените Љубов Печати Маица Копче Јака Краток Ракав Пуловер Врвот Дами Врвот Црна 2xl

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58" Ракав : 18см/7.09" Рамо : 37см/14.57" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Ракав : 19см/7.48" Рамо : 38см/14.96" должина : 71СМ/27.95" Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108см/42.52" ракав : 20см/7.87" рамо : 39см/15.35" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 114см/44.88" ракав : 21см/8.27" РАМО : 40СМ/15.75" должина : 73см/28.74" големина : ххл сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 120см/47.24" ракав : 22см/8.66" РАМО : 41см/16.14" должина : 74см/29.13" големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 126СМ/49.61" Ракав : 23см/9.06" Рамо : 42см/16.54" Должина : 75см/29.53" Големина : ххххл сад : 16 велика Британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 132см/51.97" ракав : 24см/9.45" рамо : 43см/16.93" должина : 76см/29.92" ГОЛЕМИНА : XXXXL Сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 Биста : 138cm/54.33" Ракав : 25cm/9.84" Рамо : 44cm/17.32" Должина : 77 CM/30.31" womenените денот на вљубените љубов печати маица Копче јака Краток ракав pullover topleest проверете ја табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 95% Полиестер, 5% Спандекс Женски Модни Туники Со Кратки Ракави Секојдневна Маица Со Кратки Ракави За Жени Погодна за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде е толку лесно да се спари со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет / Зима/Лето : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 * Женски Врвен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, лесен и удобен,удобен за носење цел ден. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Најдобар Подарок : може да биде одличен подарок за вашите пријатели и за себе. Овие врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!. Нега на облека : Редовно перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило.

Спецификацијата