.

Универзитет Во Бафало Булс Арх Екипажот Пуловер Дуксер Џемпер Кралски Медиум

Универзитет Во Бафало Булс Арх Екипажот Пуловер Дуксер Џемпер Кралски Медиум

DEN 320.00

Достапност
Достапно за нарачка

СУНИ Универзитет Во Бафало Булс Лак Екипажот Пуловер Дуксер Џемпер Кралски Медиум Ова е нашиот класичен дуксер со вратот на екипажот со дигитално печатени логоа на вашиот омилен колеџ тим. Овој џемпер од руно е исклучително мек, удобен и има живописни бои. Бидете сигурни да го покажете вашиот училишен дух со овие прекрасни пуловери. - Дигитално Печатени во САД. - Големина : Мал, Среден, Голем, XL, XXL. Погледнете ја табелата со големини во галеријата со слики. - 9,3 мл., 50/50 Памук/Полиестер. - Намалено Пилинг и Помек Воздух-Авион Откачи Предиво. - 1х1 Атлетски Ребро Јака и Манжетни Со Спандекс. - Двојна Игла Зашиена Јака, Раменици, Дупки за Раце, Манжетни и Појас. - Светли Живописни Училишни Бои. - Супер Мек, Удобен и Издржлив. - Одлична Идеја За Подароци За Облека И Облека НА NCAA За Студенти, Факултет, Алумни, Родители, Пријатели, Тим, Мајка, Тато, Братство, Сестринство, Клуб, Група, Дипломирање. - Официјално Лиценцирана Од В Република Облека Трендовски Дизајни Кои Го Покажуваат Вашиот Училишен Дух и Ги Поддржува Американските Работни места. Пакување Подготвено За Малопродажба За Давање Подароци. Официјална опрема за вентилатори и облека за оваа сезона.

Спецификацијата