.

Фрески прстени Свила Шема Легура Инкрустирани Кристал Женски Прстен Популарен Исклучителен Прстен Едноставен Моден Накит

Фрески прстени Свила Шема Легура Инкрустирани Кристал Женски Прстен Популарен Исклучителен Прстен Едноставен Моден Накит

DEN 1382.40

Достапност
Достапно за нарачка

Свила Шема Легура Инкрустирани Кристал Женски Прстен Популарен Исклучителен Прстен Едноставен Моден Накиткарактеристики : ИЗДРЖЛИВ и СВЕТОЛ : нашите прстени се изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и светли, без несакани ефекти или штета на човечкото тело. СТИЛСКИ ЕДНОСТАВЕН-Овој пенливи прстен е многу стилски и едноставен со разноврсна дизајн кој ќе стилски допири на било кој стил. Повод : нашите прстени ќе донесат радост во секоја пригода такви родендени, Божиќ, годишнини, свадби, дипломи, Денот на Вљубените и многу повеќе. Тие можат да бидат за да постигнат различни ефекти! Овој прстен е многу уникатен и привлечен, брзо ќе го привлече вниманието и ќе ви даде уникатен шарм. СОВРШЕН ПОДАРОК : овие прекрасни прстени се за вас и вашите пријатели. Тоа може да биде комбинирање на различни тимови или шминка за да изгледате убаво. Опис : ИЗДРЖЛИВ и СВЕТОЛ : нашите прстени се изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и светли, без несакани ефекти или штета на човечкото тело.СТИЛСКИ ЕДНОСТАВЕН-Овој пенливи прстен е многу стилски и едноставен со разноврсна дизајн кој ќе стилски допири на било кој стил.Повод : нашите прстени ќе донесат радост во секоја пригода такви родендени, Божиќ, годишнини, свадби, дипломи, Денот на Вљубените и многу повеќе. Тие можат да бидат за да постигнат различни ефекти!Овој прстен е многу уникатен и привлечен, брзо ќе го привлече вниманието и ќе ви даде уникатен шарм.СОВРШЕН ПОДАРОК : овие прекрасни прстени се за вас и вашите пријатели. Тоа може да биде комбинирање на различни тимови или шминка за да изгледате убаво.Материјал : Легитип : Големина На Прстен : 6/7/8/9/10стил : Унисекспродуктите вклучуваат : 1x Прстен Прстен. Свила Шема Легура Инкрустирани Кристал Женски Прстен Популарен Исклучителен Прстен Едноставен Моден Накиткарактеристики : ИЗДРЖЛИВ и СВЕТОЛ : нашите прстени се изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и светли, без несакани ефекти или штета на човечкото тело. СТИЛСКИ ЕДНОСТАВЕН-Овој пенливи прстен е многу стилски и едноставен со разноврсна дизајн кој ќе стилски допири на било кој стил. Повод : нашите прстени ќе донесат радост во секоја пригода такви родендени, Божиќ, годишнини, свадби, дипломи, Денот на Вљубените и многу повеќе. Тие можат да бидат за да постигнат различни ефекти! Овој прстен е многу уникатен и привлечен, брзо ќе го привлече вниманието и ќе ви даде уникатен шарм. СОВРШЕН ПОДАРОК : овие прекрасни прстени се за вас и вашите пријатели. Тоа може да биде комбинирање на различни тимови или шминка за да изгледате убаво. Опис : ИЗДРЖЛИВ и СВЕТОЛ : нашите прстени се изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и светли, без несакани ефекти или штета на човечкото тело.СТИЛСКИ ЕДНОСТАВЕН-Овој пенливи прстен е многу стилски и едноставен со разноврсна дизајн кој ќе стилски допири на било кој стил.Повод : нашите прстени ќе донесат радост во секоја пригода такви родендени, Божиќ, годишнини, свадби, дипломи, Денот на Вљубените и многу повеќе. Тие можат да бидат за да постигнат различни ефекти!Овој прстен е многу уникатен и привлечен, брзо ќе го привлече вниманието и ќе ви даде уникатен шарм.СОВРШЕН ПОДАРОК : овие прекрасни прстени се за вас и вашите пријатели. Тоа може да биде комбинирање на различни тимови или шминка за да изгледате убаво.Материјал : Легитип : Големина На Прстен : 6/7/8/9/10стил : Унисекспродуктите вклучуваат : 1x Прстен.

Спецификацијата