.

Јакани 14к Мулти-Тон Злато Дијамант Сече Цветни Писмо Почетна К Срцев Прстен

Јакани 14к Мулти-Тон Злато Дијамант Сече Цветни Писмо Почетна К Срцев Прстен

DEN 3840.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овој прекрасен прстен е совршен подарок за секоја пригода! Овој персонализиран почетен прстен е достапен во сите букви од азбуката и прави одличен додаток на секоја колекција. Прекрасниот цветен прстен е изработен користејќи само фино Злато Со Повеќе Тонови Од 14к. Сите наши прстени се гордо рачно изработени во нашата фабрика Во Калифорнија. . Марка : Јакани. Тежина* : 2,37 грама. Метален Тип, Боја : 14к Златен Мулти - тон. Земја На Потекло : САД. . * Бидејќи нашите предмети се рачно изработени и рачно полирани, вистинската тежина може малку да варира. Сите артикли што Ги продава Јаскеки доаѓаат со 90 Дневна Сеопфатна Гаранција која вклучува БЕСПЛАТНА промена на големината!. Доаѓа Со Бесплатна Кутија За Подароци За Накит. Гордо Се Испраќаат Директно Од нашата Фабрика За Производство во САД.

Спецификацијата