.

Royallove Жени Лето Без Ракави Секојдневен Цветни Печатени V-Вратот Маица Блуза Блуза

Royallove Жени Лето Без Ракави Секојдневен Цветни Печатени V-Вратот Маица Блуза Блуза

DEN 431.84

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : S Биста : 94cm/37.01" Должина : 60cm/23.62"Големина : M Биста : 98cm/38.58" Должина : 61cm/24.02"Големина : L Биста : 104cm/40.94" Должина : 62cm/24.41"Големина : XL Биста : 110cm/43.31" Должина : 63cm/24.80"Големина : xxl Биста : 116cm/45.67" должина : 64cm/25.20"Големина : Xxxl биста : 122cm/48.03" должина : 65cm/25.59"стил : слободен материјал : полиестер ќе добиете : 1x женска должина : редовен Пол : женски како да се мие : рачно миење Во Ладна вода, закачување или сушење близок Повод : секојдневна сезона : четири сезони дебелина : стандардни карактеристики : Овој Женски Врв е забавен и симпатичен секојдневен врв за жените.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Одговара : Одговара на големината 95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Обичните женски резервоари се направени со лесен и мек материјал што прави да се чувствувате добро за меката кожа. Карактеристики : Женски Блузи За Тенкови, Секси Врвови Без Ракави, Кошули Со Ракави, Блузи Со Ракави Со Капачиња, лабав Стил На Вклопување, Деловни облечени работни врвови за жени. Стил : женските летни врвови го прават совршениот симпатичен и секојдневен стил. Совршено добро се совпадна со слаби хеланки, фармерки, кошули, панталони за моден, симпатичен, боемски изглед.

Спецификацијата