.

Хеи_к Макси Фустан Женски Секси Лабава Обична Надвор Рамо Отворен Грб Пресече Возбуда Назад Патент Миди Фустан Партија Фустан Коктел Фустани

Хеи_к Макси Фустан Женски Секси Лабава Обична Надвор Рамо Отворен Грб Пресече Возбуда Назад Патент Миди Фустан Партија Фустан

DEN 391.20

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Секси Лабава Обична Надвор Рамо Отворен Грб Пресече Возбуда Назад Патент Миди Фустан Партија Фустан Коктел Фустанкарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација На мешавина Од Полиестер : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Size Bust Waist Hip Length S88cm/34.65"70cm/27.56"84cm/33.07"104cm/40.94"M94cm/37.01"74cm/29.13"88cm/34.65"105cm/41.34"L100cm/39.37"80cm/31.50"94cm/37.01"106cm/41.73"XL106cm/41.73"86cm/33.86"100cm/39.37"107cm/42.13"XXL112cm/44.09"92cm/36.22"106cm/41.73"108cm/42.52" Size : SBust : 88cm/34.65"Waist : 70cm/27.56"Hip : 84cm/33.07"Length : 104cm/40.94"Size : MBust : 94cm/37.01"Waist : 74cm/29.13"Hip : 88cm/34.65"Length : 105cm/41.34"Size : LBust : 100cm/39.37"Waist : 80cm/31.50"Hip : 94cm/37.01"Length : 106cm/41.73"Size : XLBust : 106cm/41.73"Waist : 86cm/33.86"Hip : 100cm/39.37"Length : 107cm/42.13"Size : XXLBust : 112cm/44.09"Waist : 92cm/36.22"Hip : 106cm/41.73"Length : 108cm/42.52" Табела Со Големини : Големина : С биста : 88см/34,65" Половината : 70см/27,56" Колк : 84см/33,07"Должина : 104см/40,94" Големина : М Биста : 94см/37,01" Половината : 74см/29,13" Колк : 88см/34,65"Должина : 105см/41,34" Големина : Л биста : 100см/39.37" половината : 80см/31.50" колк : 94см/37.01"должина : 106см/41.73" големина : xl биста : 106см/41.73" половината : 86см/33.86 " ♞карактеристики : Мрежа ,светки, врв на цевка, длабок v-врат, без ракави, отворен грб, а-линија, страничен Процеп, Плисирани, вечерни Тоалети,наметка со шлиц со школки долг фустан со цевка за здолниште,фустани за матурска, фустани за деверуша со долги странични шлицови, Фустани со долги матурски фустани, должина на подот. ♞Секси фустан долго здолниште е изработено од висококвалитетна ткаенина, мека и пријателска за кожата, мека и удобна,овој летен фустан за деверуша е прикажан и моден, вечерен фустан долго здолниште. ♞Прилики : овој фустан со големи здолништа со големи здолништа, врвен секси фустан со шлиц, долг фустан е Совршен Избор Како Фустани За Матурска, Фустани За Деверуша, Фустан За Враќање Дома, Венчаница, Фустан За Вечерна Забава, Фустан за Роденден, Фустан За Танцување, Годишнина, Свршувачка, Натпревар, Фустан За Свадбени Гости или Друг Фустан За Настани за Специјални Прилики. ♞Оваа наметка има прекрасни светкави дезени низ целиот фустан. Деколтето е без прерамки, но не грижете се дека сте целосно покриени. ♞Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да нарачате.

Спецификацијата