.

жизаиху вратот на екипажот плус големина миди фустан за жени крпеница со кратки ракави лелеав фустан печатење рушен слоевит замав фустан сино м

жизаиху вратот на екипажот плус големина миди фустан за жени крпеница со кратки ракави лелеав фустан печатење рушен слоевит

DEN 431.84

Достапност
Достапно за нарачка

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)[Табела За Големина] : големина : С биста : 92см/36.22" должина : 120см/47.24" . Големина : М Биста : 97см/38.19 "Должина : 121см/47.64". Големина : L Биста : 102cm/40.16 "Должина : 122cm/48.03". Големина : XL Биста : 107cm/42.13 "Должина : 123cm/48.43". Големина : XXL Биста : 112cm/44.09 "Должина : 124cm/48.82". Големина : XXXL Биста : 117cm/46.06 "Должина : 125cm/49.21" . Големина : XXXXL Биста : 122cm/48.03 "Должина : 126cm/49.61" Женски Шифон Крпеница Круг Вратот Sequin Печати Макси Здолниште Долг Фустан Карактеристики : НОВ ГРОЗДОБЕР ПОЕДНОСТАВЕН Дизајн ви Дава стилски и достапни фустани со уникатен дизајн. Го заслужувате овој прекрасен фустан за деверуша за речиси сите секојдневни или полуформални прилики, не заборавајте да го носите еднаш!Прилики : Совршен За свадбен гостин, коктел забава, матурска, ноќен клуб итн.Предлог : ве Молиме погледнете ги мерењата на големината во описот на производот подолу пред да нарачате.Класичното тркалезно деколте И нежната цветна чипка биста безвременски гламур на овој елегантен цветен шифон фустан за деверуша сезона : Сите,Божиќ : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер : должина На Цврсти Ракави : Кратко Деколте : О ѓердан : Долга Декорација : Нонесилхуета : Лабаво што добивате : 1 Х Фустан карактеристики : печатење,миди,вратот на екипажот,краток ракав,женски фустан. ●Големина на белешка●Големината На Фустанот : S,M,L,XL,XXL,XXXL, XXXXL.Големината на облеката Е Азиска,големината е на малата страна,ве молиме изберете поголема големина од вашата моментална големина, се препорачува да изберете 1-2 големини поголеми. ●Повод}Носете го овој фустан на лежерно излегување со пријателите, шминкање и шминкање, на забава за дипломирање и пешачење на плажа итн. Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. €Појавување на тоа изгледа шармантно со очила за сонце и сандали во лето и тексас јакна или секојдневен капут во fall. Тоа стана вашиот одат на облека секој ден за она што го правите. ●Нега На облека / машинско перење Или миење раце, закачете се да се исуши.

Спецификацијата