.

Санбонепд Премиер Машки Летна Кошула Солидна Кимоно Половина Ракав Елегантен Врвот Надвор Рамо Лабава Мека Кардиган Кошула Врвот

Санбонепд Премиер Машки Летна Кошула Солидна Кимоно Половина Ракав Елегантен Врвот Надвор Рамо Лабава Мека Кардиган Кошула Врвот

DEN 214.24

Достапност
Достапно за нарачка

Машка Летна Кошула Цврсто Кимоно Со Половина Ракав Елегантен Врв На Рамената Лабава Мека Кардиганска Кошула Карактеристики : Материјал : изработен од висококвалитетен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа.Стил на дизајн : Машка Летна Кошула Цветен Принт Кимоно Со Половина Ракав Елегантен Врв На Рамената Лабава Мека Кардиганска Кошула Топ Удобен материјал, погоден за различни прилики, стилски и моден ве прават попривлечни ве молиме имајте предвид дека постојат мали разлики во бојата и големината поради некои неодоливи фактори кои функционираат : Одлично за секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум, Одмор, Дружење, ви даваат мода и happiness.It обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција. лесна мека ткаенина за удобно искуство ,лесна за носење,без брчки изработена е од висококвалитетни материјали,доволно издржлива за секојдневно носење, погодна за вежбање, фитнес, трчање, секаков вид тренинг или секојдневна употреба.Применливи сцени : секојдневно, секојдневно носење, плажа,дом, забава, клуб, патување, пешачење. Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Денот На Независноста На Американското Знаме Совршен Подарок Брзо Дишење И Лесен Ден На Независноста. Американско Знаме. Совршен Подарок. Брзо Сушење. Дише И Лесен.

Спецификацијата