.

Деца Девојки Танц Гимнастика Трико Унитард Бикетард Боди Танц Облека Црно И Бело 10

Деца Девојки Танц Гимнастика Трико Унитард Бикетард Боди Танц Облека Црно И Бело 10

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дпоа Девојки Танц Трико Бикетард Мрежа Крпеница Долги Ракави Атлетски Комбинезон Боди Настап Натпревар Костим Девојка Балет Атлетски Танц Трико Бикетард Мрежа Крпеница Долги Ракави Комбинезон Салата Боди Балерина Унитард Танцова Облека Вклучуваат : 1 парче Танц Трико Состојба : Ново со тагматеријал : 70% Полиестер, 20% Спандекс, 10% Металтаг Бр.Препорачана Големина Должина На Предната Страна Ракав На Половината Length6618.5"/48cm22"/56cm19.5"/50cm22"/56.5cm18.5"/47cm8820"/51cm24"/61cm21.5"/55cm24"/61.5cm20.5"/52cm101021"/54cm26"/66cm23.5"/60cm26"/66.5cm22"/57cm121222"/57cm28"/71cm25.5"/65cm28"/71.5cm24"/62cm141423.5"/60cm30"/76cm27.5"/70cm30"/76.5cm26"/67cm161624.5"/63cm32"/81cm29.5"/75cm32"/81.5cm28"/72см Девојки Гимнастика боди балет танц трико е изработен од висококвалитетен материјал, мала тежина, мек, дише и удобен за носење. Трико се одликува со спандекс мрежа долг ракав и тркалезна јака, боја на моден контраст и дизајн на стил на крпеница. Невидливо затворање на патент одзади, лесно за ставање или полетување, боксерски стил на дното, украсен сјаен кристал. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња,но тие се само за општо водство, рачно миење ладно и висат суво препорачано. Погоден за секоја пригода, на пример, носење танц, сценски перформанси, гимнастика, балетски танц, натпревар и така натаму.

Спецификацијата