.

Жените & Плус Без Ракави Круг Вратот Коленото Должина Туника Замав Фустан

Жените & Плус Без Ракави Круг Вратот Коленото Должина Туника Замав Фустан

DEN 281.28

Достапност
Достапно за нарачка

Тип на големина : женски Посебен Стил : Врвна ткаенина фустан со туника со тркалезна должина на коленото без ракави овој фустан без ракави е совршен за секоја случајна пригода како патување,плажа,дневно, шопинг и сл.мерење : С-Гради : 35ин, Должина : 40ин М-Гради : 37ин, Должина : 40 1/2ин л-Гради : 39ин, Должина : 41ин ХЛ-Гради : 41ин, Должина : 42ин 1xl-градите : 43in, Должина : 42in 2xl-градите : 45in, должина : 43in 3xl-градите : 47in, должина : 44in модел големина : 5'3" висина, 33" биста, 24" половината, 34" колк, И Е Облечен во големина s, одговара на големината на жените, земете Ја Вашата Нормална Големинаматеријал : 75% вискоза 22% Полиестер 3% Еластан - неверојатно мека и супер удобна. Совршен како секојдневен, работа, патување и ден за ноќ туника фустан.Шема : Солидна Достапна Големина : S, M, L, XL, 1 X, 2 X, 3 XShipping : USPS Рамен Превозот Достапност : на Залиха! Подготвен за испорака во рок од 24 часа! ОПУШТЕНО И УДОБНО ВКЛОПУВАЊЕ-Основни секојдневни летни фустани со лесен замав. туника фустан со џебови и должина на колена. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ-Исклучително Истегнување-75% вискоза 22% полиестер 3% еластан. УДОБЕН ДИЗАЈН-трча верно на големината / Опуштено Вклопување, Совршен фустан за закачување низ куќата или излегување и извршување задачи. Може да изгледа и секси ако го спарите со ремен за ноќно излегување. ШАРЕНИ - многу достапни бои. ЛЕСНА НЕГА-Миење Раце Или Ладно Перење Во Машина . Немојте Да Се Исушите.

Спецификацијата