.

Галена Кука Железнички Палто Решетката со Пилиња Куки, Јавор И Статуа Бронза

Галена Кука Железнички Палто Решетката со Пилиња Куки, Јавор И Статуа Бронза

DEN 141.44

Достапност
Достапно за нарачка

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.за употреба во фоаје, ходници и бањи дрво и цинк основни материјаликласичен дизајн И завршницихардвер и инсталација за монтирање вклучуваорганизирајте и украсете во лесен чекор 129846 27-Инчен Шина За Кука Галена/Решетка За Палто со 4 Куки За Пилули, Јавор и Статуарна Бронза.

Спецификацијата