.

Кеси За Печатење Пченка Со шепа Комплет Бои За Избор - Домашна Регулација На Квалитетот Торби За Пченка-Фрлање Вреќи Со Грав - кеси За Печатење Шепи

Кеси За Печатење Пченка Со шепа Комплет Бои За Избор - Домашна Регулација На Квалитетот Торби За Пченка-Фрлање Вреќи Со Грав

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

ЗБУНЕТИ околу тоа која боксерска ракавица да ја купите? Не губете време на прелистување бидејќи Боксот Со Есенцијален Гел ТОРОКСО е совршена ракавица за почетници и луѓе кои сакаат да започнат со обука денес. Постојат многу причини зошто Есенцијалната боксерска ракавица ТОРОКСО е ПОПУЛАРЕН ИЗБОР број 1 СО ПРОДАДЕНИ НАД 100.000 ПАРА. Мажите, жените и младите ги сакаат нашите производи поради привлечниот дизајн, одличниот квалитет и нашата репутација кај клиентите и професионалните борци.кравата КРИЕ КОНВЕКСНА КОЖА КОЖА, овие боксерски ракавици се удобни, заштитни и разноврсни за борец кој сака сето тоа. Идеален за Муај Тај, Кик Бокс, ММА и Спаринг.●СЛОЕВИТ лист ЗА дисперзија НА Шок ЕВА, сунѓер Х црна врвна ткаенина за оптимална апсорпција на удари и Х-ПЕНА во внатрешноста на перничињата на дланката залутани снимки што може да слетаат на дланката.Quadro-КУПОЛА ПОДЛОГА нудат еластичност И ЕВА-бар во дланка нудат точна форма тупаница. Прицврстената поддршка за палецот е Идеална за Тајландски влошки до белезници и сесии за обука на тешки торби.● Вентилираната ДЛАНКА е тактички поставена за максимална дишење. Вентилираниот дизајн со газирани перфорации помага во одржувањето на рацете суви. Дополнително ја намалува непријатната арома.Quick-EZ кука и јамка конци/ремен обвива околу за лесно и удобно вклопување. Со цврста поддршка никогаш не постои загриженост или ризик за неурамнотежено усогласување на зглобот. Функцијата За Заклучување На Палецот За Дополнителна Безбедност Ви Дава Поголема Самодоверба.●Ракавица на избор за многу бокс и мма светски шампиони.● Заштитна повеќеслојна подлога од пена.● Positionономска положба на палецот за најдобро формирање тупаница.Сите оригинални кожни конструкции.Боксерските Ракавици Од Серијата Win1 користат трислоен систем за полнење Во Јапонски стил кој обезбедува исклучителна апсорпција и заштита од удари.Сите ракавици ЗА ТОРОКСО се направени со најквалитетна кожа и доаѓаат со нашата постава На Плејбој, свиленкаста ткаенина што ја отстранува влагата и помага да се обезбеди удобност и чувство од светска класа.Персонализација - 1 име, или можете да изберете 2 имиња (различно име/зборови во секоја ракавица)Дизајнирајте Ги Ракавиците со Свое лого напред и Вашето Име на пределот на Зглобот. Достапна е бесплатна ОПЦИЈА ЗА МАКЕТА!Ве молиме контактирајте ме ако имате било какви прашања.Ако сакате персонализација во одредено лого, боја, ве молиме во полето за коментари за наплата додадете : Име што треба да се персонализира на ракавиците, Големината, Бојата и бојата на персонализацијата.Благодарам!!Секоја царина ќе ја плати купувачот.100% Бесплатен превозот во повеќето земји.НИЕ ПРИФАЌАМЕ МАЛИ ве Молиме, не нанесувајте навлажнувачка супстанција, како вода или која било друга течност на сјајниот дел од ракавиците Или на неговата површина за печатење, бидејќи може да предизвика избледување на бојата или оштетување на ракавиците, и ние нема да гарантираме во тој случај и нема да имаме право да бараме. Прилагодените Ракавици (Текст или Боја) не ги исполнуваат условите за враќање или размена. Време на откажување : ве Молиме имајте предвид дека по купувањето на производот, можете да ја откажете нарачката за 12 часа без никакви трошоци, после Тоа Амортизацијата се наплаќа според материјална загуба.Забелешка : Превозот Во Австралија, Јужна Кореја, Бразил, мексико и некоја друга дестинација, Мора да плати дополнителни 15 долари за испорака На Ракавици и 30 долари за испорака на боксерски сет. Чувства.

Спецификацијата