.

Активности на отворено патување Двострана рибарска капа Капа За Сонце Капа За Капа Како Што Е Прикажано

Активности на отворено патување Двострана рибарска капа Капа За Сонце Капа За Капа Како Што Е Прикажано

DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Жените Дама Мода Вез Отворен Слив Рибарска Капа За Капа За Сонце Капа : 100% сосема нов и квалитетен.Количина : 1квалитетен и моден специјален дизајн ќе направи да изгледате уникатноелегантен дизајн, можете да го носите на многу начини, кога ви треба во секое време тоа е добар подарок За вашиот љубовник,семејство,пријател и соработнициматеријал : мешавини од Памук големина : 56-58СМ/22.05"-22.83"Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см.Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.Содржина на пакетот : 1 ПАРЧИЊА Капа 100% сосема нова. Одличен подарок за стилски девојки. Стилски и Дише, удобен, спречува уживање во дизајнот ве прави попривлечни. Сесрдно да ве направиме задоволни производи е нашата цел, ви благодариме за купувањето и имајте среќен ден. Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.

Спецификацијата