.

Мастило Машки Краток Ракав Цврст Раглан Маица Памук Секојдневен Бејзбол Маица Кошула

Мастило Машки Краток Ракав Цврст Раглан Маица Памук Секојдневен Бејзбол Маица Кошула

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Машките маици мастило се направени од мешавина од мека памучна ткаенина од дрес за целодневна удобност. Краткиот ракав на оваа теретана маица се завесува преку рамената за да ја подобри фигурата на носителот и да ги заокружи рамената. Се одликува со удобна еластична ткаенина, Еднобојна Боја, обични маици со тркалезен врат, раглан краток ракав, секојдневна маица за вежбање, основна маичка, директно полите. Вклучува : Оваа Облека се состои од 1 Маица.Карактеристики : удобна растеглива ткаенина, Еднобојна, обични маици со тркалезен врат, раглан краток ракав, секојдневна маица за вежбање, основна маичка, исправен раб.Мек И Лесен Материјал : оваа маица е Супер Мека / лесна/ редовно вклопување / Удобна и Дише за носење.Ткаенина : Памучна Маичка ГСМ : 160.Должина на маица : 28" Инчи (Прибл.) Статистика на моделот : моделот на сликата е висок 179 см, а Градите 40 €rt инчи носат Големина - (И) Мала Нега : Машинско перење на 30 C, Сушење На Тивок Оган, Пеглање на Ниска Температура.Информации за големината : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите. Ако вашата големина е помеѓу две големини, ви препорачуваме да изберете поголема големина.За Брендинкмезо нуди женска облека во сорти на класични силуети. Нашите производи се достапни во разновиден опсег на големини, ОД S-3 XL; Inkmeso е едношалтерска продавница за сѐ, почнувајќи од секојдневни фустани, маици, облека за спиење за сите. Обрнуваме внимание на секој детал, што значи дека ќе најдете покаченаesетика низ целата наша колекција.Ние сме специјализирани во комбинирање на напредна мода со прифатлива цена. Сите наши производи се дизајнирани во куќата од нашиот супер талентиран млад тим дизајнери.Ако ви се допаѓа нашиот стил, тогаш означете не на социјалните медиуми означувајќи не на вашата слика со Хаштаг : #inkmeso #MYFASHIONSAVESWATE ВКЛУЧУВА : Оваа Облека се состои од 1 Маица. Мастило, машки маици, се направени од мешавина од мека памучна ткаенина од дрес за целодневна удобност. Краткиот ракав на оваа теретана маица се завесува преку рамената за да ја подобри фигурата на носителот и да ги заокружи рамената. КАРАКТЕРИСТИКИ : удобна растеглива ткаенина, Еднобојна, обични маици со тркалезен врат, раглан краток ракав, секојдневна маица за вежбање, основна маичка, исправен раб. МЕК И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : Оваа Маица е Супер Мека / лесна/ редовно вклопување / Удобна и Дише за носење. ТКАЕНИНА : Памучна Маичка ГСМ : 160. ГРИЖА : Машинско перење на 30 Ц, Сушење На Тивок Оган, Пеглање На Ниска Температура.

Спецификацијата