.

Пвц Кеси За Складирање Шминка Водоотпорни Проѕирни Торбички За Складирање

Пвц Кеси За Складирање Шминка Водоотпорни Проѕирни Торбички За Складирање

DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Опис. Ова е 2 парчиња пвц водоотпорни кеси за шминка кои се направени. од цврсти и издржливи пвц материјали за издржлива и долготрајна употреба. Ултра лесни тоалетни кеси,. лесен за употреба и носење. Овие преносни мултифункционални тоалетни кеси обезбедуваат доволно простор за држење на вашите предмети за шминка, производи за нега на кожа, . тоалети и многу повеќе. Карактеристики. - Боја : Транспарентна. - Материјал : пвц. - Големина : Околу 11, 50Х10, 50Х4, 50см/4, 52Х4, 13Х1, 77инч. - Изработен од издржлив и водоотпорен пвц материјал за издржлива и долготрајна употреба. - Јасниот дизајн ви овозможува лесно да го пронајдете она што го барате без да губите време. - Лесен за носење предмети за лична нега како што се . паста за заби, шампон, сапун, козметика, шминка, . итн. - Лесни и практични тоалетни кеси, лесни за носење и чување. - Може да се користи. како тоалетни кеси, козметички кеси, торби за убавина, патување . најважен кеси и така натаму. Едноставен, но модерен изглед,. никогаш надвор од мода. Изработен од издржлив и водоотпорен пвц материјал за издржлива и долготрајна употреба. Јасниот дизајн ви овозможува лесно да го пронајдете она што го барате без да губите време. Лесно за носење предмети за лична нега како што се паста за заби, шампон, сапун, козметика, шминка итн. Лесни и практични тоалетни кеси, лесни за носење и чување. Може да се користи како торби за тоалет, козметички кеси, торби за убавина, торби за патување и така натаму. Едноставен, но модерен изглед, никогаш надвор од мода.

Спецификацијата