.

Ekena Millwork 8 W 1 4 H 3 4 P Стандарден Далтон Розет со квадратен раб

Ekena Millwork 8 W 1 4 H 3 4 P Стандарден Далтон Розет со квадратен раб

DEN 1919.20

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите розети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу повеќе. Користете ги за да привлечете внимание од шевовите на обликување или подобрување на обични проекти со нашите елегантни дизајни. Достапно на повеќе височини за да одговара на традиционалните и модерните профили. Димензии : 8 "W x 2 5/8" H x 3/4 "стр. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, камини, врати, мебел и повеќе. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или факс Заврши. Може да се исече, дупчи, залепи или навртува. Може да се користи на внатрешноста или надворешноста.

Спецификацијата