.

Ел керамички турмалин јонски рамен железо коса

Ел керамички турмалин јонски рамен железо коса

DEN 1759.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ел керамичкото рамно железо работи совршено за да ви обезбеди свилена мазна коса! Со импресивна температура максимум од 400 °, остварете ги вашите крајни цели во стилот и изгледате како да излеговте од најдобриот салон во градот! Без разлика дали имате густа и кадрава коса или тенки и долги брави, ова рамно железо работи одлично на сите типови коса и поттикнува доверба и подобрен изглед. 30 секунди време на загревање. 6 вртливиот кабел за стапало за да се олесни грабнувањето на парчињата коса. Измазнете ја и ја исправи косата со леснотија. Идеално за кој било вид на коса за да се постигнат резултати од салонот ulулаит дома.

Спецификацијата