.

Urbane Ultra прилагодена вклопена удобност за удобност панталони за чистење со 3 џеб за жени 9318

Urbane Ultra прилагодена вклопена удобност за удобност панталони за чистење со 3 џеб за жени 9318

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Покажете го вашиот стил со овој Urbane Ultimate Super Super мека 4-насока за чистење на истегнување со целосна половината за влечење. Тоа е закотвено и изложено на задниот половината за навестување на боја. Модерно прилагодено вклопување на колкот и бутот ги надополнува деталите за мото-инспирирани од коленото. Силуетата со права нога е нагласена со странични отвори и еден џеб за заден дел. Табулаторот Grosgrain Bagge на колкот е обележано со зашивање на контрастна игла. Забавни допири на боја се додаваат со силиконски U-Дејзи на колкот и зашивање на контраст на целосната еластична лента за половината. 54% Рејон/44% полиестер/2% Спандекс Модерно прилагодено вклопување : прилагодено да ја ласкаат вашата форма без да го ограничите движењето. Стилско и удобно носење на работа : Оваа модерно целосна панталона за влечење, исто така, има целосна половината, модерна права нога, контрастна шиење и стилски детали. Inseam : Редовно : 31 ", Petite 28 1/2", Tall 33 ". Екстремно мека удобност и чувство : Нашата ултра ткаенина ткаенина со мекост и суптилна двонасочна истегнување. Оваа ткаенина за дишење дава живописни бои што траат миење После миење. 54% рајон/ 44% поли/ 2% спандекс . лесна грижа : машинско миење со слични бои, не бели, не се суши на ниско и ладно железо доколку е потребно. Лесно складирање и алатка : има три џебови. Стилски професионалец Scrubs : Urbane Scrubs се наменети за луѓе во движење. Ние нудиме модерни, удобни и разноврсни стилови кои ви овозможуваат да се чувствувате сигурни на работа и пошироко.

Спецификацијата