.

Шулемин Ѓердан Од Домашни Миленици Додатоци За Накит Со Приврзоци Од Коски Извонредно Модно Куче Маче Фау Бисери Ѓердан За Средни Мали Кучиња

Шулемин Ѓердан Од Домашни Миленици Додатоци За Накит Со Приврзоци Од Коски Извонредно Модно Куче Маче Фау Бисери Ѓердан За Средни

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Се Карактеризира со дизајн на ланец што може да се повлече и фина изработка, овој ѓердан за миленичиња е лесен, исклучителен, удобен за допир, прилагодлив и го прави вашето домашно милениче да го носи без товар.Одликувајќи се со декор од вештачки круши и дизајн на приврзоци од коски, ѓерданот за миленичиња е совршен за да одговара со друга облека за миленичиња и ќе го направи вашето домашно милениче пошармантно, сјајно и привлечно.Ѓерданот за миленичиња е изработен од врвна пластика.Постојат 3 големини на производот за избор : С, М, L.It погоден е за секојдневниот живот, фотографирање, забави, свадби, празници.Име на предметот : Ѓердан За Домашни Миленици : Пластика Карактеристики : Декоративни, Извонредни, Елегантни Детали За Големината : Големина : С, Вкупна Должина : 31см/12.2", Обем На Вратот : 23см-29см/9.1 "-11.4" (Прибл.). Големина : М, Вкупна Должина : 34см/13.4", Обем На Вратот : 26см-32см/10.2 "-12.6" (Прибл.). Големина : Л, Вкупна Должина : 37см/14.6", Обем На Вратот : 30см-36см/11.8 "-14.2" (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Ѓердан За Миленичиња Се Карактеризира со дизајн на синџир што може да се повлече и фина изработка, овој ѓердан за миленичиња е лесен, исклучителен, удобен за допир, прилагодлив и го прави вашето домашно милениче да го носи без товар. Одликувајќи се со декор од вештачки круши и дизајн на приврзоци од коски, ѓерданот за миленичиња е совршен за да одговара со друга облека за миленичиња и ќе го направи вашето домашно милениче пошармантно, сјајно и привлечно. Ѓерданот за миленичиња е изработен од врвна пластика. Постојат 3 големини на производот за избор : С, М, Л. Погоден е за секојдневниот живот, фотографирање, забави, свадби, празници.

Спецификацијата