.

Плескав мраз суштина природно зачинета пенлива вода, Фл Оз, брои

Плескав мраз суштина природно зачинета пенлива вода, Фл Оз, брои

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Суштината на водата е вистинита за неговиот бескомпромисен одличен вкус, и дефинитивно не се плаши да искра во целата своја газирана слава. Плескава мраз суштина природно зачинета пенлива вода, 17 fl oz, 12 брои.

Спецификацијата