.

Крајна Текстил Плоштад Полиестер Гингам Кариран Чаршав - За Пикник, надворешна Или Внатрешна Забава употреба, Црвена И Бела

Крајна Текстил Плоштад Полиестер Гингам Кариран Чаршав - За Пикник, надворешна Или Внатрешна Забава употреба, Црвена И Бела

DEN 231.84

Достапност
Достапно за нарачка

Нашиот 90-Инчен Квадратен полиестер гингам кариран чаршав во црвено-бело е прифатлива покривка за маса од ткаенина гарантирана дека ќе додаде допир на класа и носталгија на секој пикник или поставување маса на отворено. Нашите крпи за маса се изработени од ткаен полиестер и се дизајнирани да бидат издржливи, отпорни на брчки и дамки и испрани безброј пати. Поради варијациите во компјутерските монитори, нијансите на боите може да варираат во изгледот од екран до екран. Ве молиме побарајте Врвен Текстил за соодветни и комплементарни предмети во сите форми и големини. Класичен гингам кариран модел. Дамка постојан печат. Изградба со две странични рабови. Црвено - Бело 90 Инчен Квадратен Полиестер Чаршафите за Проверка се совршени за поставки од излети и скари до свечености во затворен простор и јадење.

Спецификацијата