.

Врвен прстен од не'рѓосувачки челик од дрво од дрво со вкрстени четкани рабови и вклопување на лукс удобност

Врвен прстен од не'рѓосувачки челик од дрво од дрво со вкрстени четкани рабови и вклопување на лукс удобност

DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од не'рѓосувачки челик, кој е лесен за одржување, оцрнуван отпорен, траен, хипоалергичен и достапен. Realtree Timber Timber Camo Camo Nianestiance Steel прстен со вкрстени четкани рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секоја привремена камуфлажа на маскирна, ви дозволува да се мешате со природата и да се издвојувате во толпата е направена од не'рѓосувачки челик.

Спецификацијата