.

Графичка маица со долги ракави на момчињата на нација, 2-пакет, големини 4- & хаски

Графичка маица со долги ракави на момчињата на нација, 2-пакет, големини 4- & хаски

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Забавните графички отпечатоци ги истакнуваат овие две пакувања на долги ракави на момчињата од Wonder Nation. Совршено за училишни денови или забава за време на викендот, овие маички со екипаж лесно се спаруваат со фармерките, џогерите или шорцевите за ладен, удобен стил. Вклучува 2 маици. Екипаж. Долги ракави. Графички принт од предната страна. Удобно, меко чувство. Лесен активен; Лесно вклопување. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маици со долги ракави на чудата на нација на момчињата.

Спецификацијата