.

Аниме Еден Луфи Елек Резервоарот Блузи Брзо сушење Дише Повик Резервоарот Блузи За Деца И Возрасни

Аниме Еден Луфи Елек Резервоарот Блузи Брзо сушење Дише Повик Резервоарот Блузи За Деца И Возрасни

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

ТКАЕНИНА : кошулите На Резервоарот се направени од полиестер и спандекс.Дише И Меко. ГОЛЕМИНА : Обични Врвни Маици без ракави, Костум од 100-8 XL за мажи,жени и Тинејџери, Деца. Ако сакате лабаво вклопување, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини. ПРИВЛЕЧЕН ДИЗАЈН : сите врвови на резервоарот за 3д печатење печатат со јасна и светла шема напред и назад, без намалување или избледување по миењето. ТКАЕНИНА : кошулите На Резервоарот се направени од полиестер и спандекс.Дише И Меко. ГОЛЕМИНА : Обични Врвни Маици без ракави, Костум од 100-8 XL за мажи,жени и Тинејџери, Деца. Ако сакате лабаво вклопување, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини. ПРИВЛЕЧЕН ДИЗАЈН : сите врвови на резервоарот за 3д печатење печатат со јасна и светла шема напред и назад, без намалување или избледување по миењето.

Спецификацијата