.

Денот На вљубените Дигитално Печатење Полиестер Бања Партиција Туш Завеса

Денот На вљубените Дигитално Печатење Полиестер Бања Партиција Туш Завеса

DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Параметри на производот : . - Материјал : полиестер. - Големина : . Големина туш завеса : . 90*180см/35.43"*70.87". 120*180см/47.24"*70.87". 150*180см/59.06"*70.87". 180*180см/70.87"*70.87". 180*200см/70.87"*78.74". Четири-парче сет големина : . Тепих : 45*75см/17.72"*29.53". Капак : 35*37,5 см/13,78"*14,76". Подлога во форма на буквата у : 37,5*45см/14,76"*17,72". Туш завеса : 180*180см/70.87"*70.87". - Опсег на примена : бања. - Пакување : ОПП торба. - Вклучува : 1* завеса за туширање или комплет од четири парчиња (180*180+ комплет од три парчиња). Карактеристики На Производот : . - Сетот за завеси за Туширање На денот на вљубените е изработен од еколошки полиестерски влакна, кои имаат добар водоотпорен ефект. Нелизгачки душеци за капење/теписи во Форма На Буквата У направени од фланелен се издржливи, нетоксични и безбедни. - Светли бои и јасни слики ќе ја направат вашата бања сосема нов простор за чистење со уникатен стил. Не грижете се за избледување. - Фино рутирање : прецизниот процес на рутирање ви носи висок квалитет на живот. - Лесно за перење и нега : машина што се пере во ладна вода, нежно перење, без белење, без избледување, без брчки. - Достапни во различни стилови и големини, завесите за туширање и душеците за теписи се дизајнирани со класични и забавни мотиви За Денот на Вљубените за да создадат романтична атмосфера за Денот на Вљубените. - Совршен избор за подарок : мотивите За Денот на Вљубените додаваат романса и декорација во вашиот дом, погодни за употреба во бања, што го прави соодветен избор за подароци за најблиските. Совети : . 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-5см. 2. Поради различен дисплеј и различна светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме За разбирањето Совршен Домашен Декор. Добар Квалитет. Убави бои и дезени.

Спецификацијата