.

Ликвитни ОСНОВИ, 400мл, Сурова Сиена

Ликвитни ОСНОВИ, 400мл, Сурова Сиена

DEN 351.84

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален за почетници, студенти, училници и проекти во заедницата, оваа акрилна боја со квалитет на ученикот дава сигурни резултати и одлична покриеност. Прекрасен вовед во својствата и квалитетите на акрилната боја, ОСНОВИТЕ акрилната боја ви овозможува да ја истражите теоријата на бои, да креирате живописни слики или мурали во заедницата по прифатлива цена. Основи на ликвитекс, 400мл, Сурова Сиена. Не-пожолтување. Мат финиш. Го држи ап печатот ОД АКМИ и е безбеден за едукативна употреба.

Спецификацијата