.

Крилон Сјајот Експлозијата Сјајот Спреј Боја, 5. оз., Цитрус Сон

Крилон Сјајот Експлозијата Сјајот Спреј Боја, 5. оз., Цитрус Сон

DEN 671.04

Достапност
Достапно за нарачка

Крилон Сјајот Експлозијата Сјајот Спреј Боја, 5.7 мл., Цитрус Сонувањеовој интензивен, треперлив, блескав спреј додава експлозија на сјај што додава сјај и димензија на различни проекти. Овој спреј за сјај е направен со вистински сјај и нуди практичност на спреј - лесен за добивање сјај, интензитет и длабочина без неред и мака од лабав сјај или лепливи лепила. Формулиран е за да обезбеди целосна покриеност и навистина 3-димензионален изглед. Без киселина. Стиропор-безбедно. Се суши на допир за 20 минути.

Спецификацијата