.

Атлантик Метро Лајт Диск Паричник

Атлантик Метро Лајт Диск Паричник

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Атлантик, Ад 63204746-со лесна за чистење површина и цврста конструкција, паричникот На дискот Метро лајт 96 е одлично организациско решение. Лесни за вчитување заштитни ракави, тежок патент и армирано шиење обезбедуваат лесна употреба и долготрајна издржливост.- ШКУ : АТ165 Атлантик Метро Лајт 96 Диск Паричник Спакувани Количина : 1. Спакувана Количина : 1. Стил : Паричник. Стил : Паричник. Боја На Производот : Црна. Случај Капацитет : 96. Компонента на случајот : ЦД/ДВД. Материјал на производот : Најлон, Поливинил Хлорид (пвц). Боја На Производот : Црна. Случај Капацитет : 96.

Спецификацијата