.

Големи Ватирани Чанти За Жени Модни Ватирани Чанти За Рамо Најлонски Памучни Торби За Пазарење, Кафеави

Големи Ватирани Чанти За Жени Модни Ватирани Чанти За Рамо Најлонски Памучни Торби За Пазарење, Кафеави

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Шенжен Јуан Меи од Пазарот На Џојбај.Жени Голема Торба За Торби Мека Поместена Чанта Торба За Рамо Торба За Пазарење. Материјал : Памук, најлон, полиестер. Големина : 31*29*12см. 1.Висок капацитет. Големата торба за рамо е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, обложен со памук. Полиестерската обвивка е отпорна на кинење и издржлива, чантата се чувствува удобно внатре и надвор, мека како перница. 2.Внатрешна Структура. Дизајниран со внатрешен џеб за патент за вашите важни предмети, внатрешниот џеб со голем капацитет може да собере кармини, марамчиња, белешки, обетки, пенкала и други ситници, дневни потреби и козметика. 3.Различни Намени. Постојат 3 различни методи на носење за меки женски чанти, кои можат да се носат како чанта, на рамо како торба или под рацете, погодни за различни прилики, како што се купување, запознавање, работа, патување итн ремените за Рамо не се прилагодливи. 4.Најдобар Подарок. Чантата е идеален подарок за девојки, сопруги, мајки, сестри итн. Погоден за секоја пригода Како Што Се Божиќ, Денот на Вљубените, родендени и годишнини. Висок капацитет. Различни Намени. Најдобар Подарок.

Спецификацијата