.

Airedale Куче Љубовник 20oz Tumbler Патување Кригла Смешни Горди Куче Тато Подарок

Airedale Куче Љубовник 20oz Tumbler Патување Кригла Смешни Горди Куче Тато Подарок

DEN 367.68

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа голема гимнастика Од нерѓосувачки челик Аиредејл со капак е совршен подарок за секој што го сака Аиредејл.Нема поголемо чувство во светот да добиете подарок Од Аиредел што зборува за вашето срце. Дарителот троши време да избере нешто за што знае дека ќе ви го стопли срцето со радост, смеа, топлина и среќа!Оваа совршено вакуумско изолирана гимнастичка шолја Е одличен подарок што сигурно ќе предизвика примачот да ужива во вашиот избор додека го пие својот омилен топол, топол или ладен пијалок дома, на работа или во движење со децата.Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик и прав обложен со боја, дизајнот е отпечатен на предната страна на шолјата и дизајните нема да исчезнат со текот на времето кога е рачно измиен и згрижен!Airedale Кригла Тамблер изработен од нерѓосувачки челик со издржлив прав слој.Овој голем вакуум изолиран гимнастик со капак прави одличен подарок И подарок Од Аиредејл.Големиот гимнастичар за љубителите на Аиредејл ги одржува топлите пијалоци топли и ладни пијалоци ладни. Однесете ја оваа гимнастичарка насекаде. Вашиот пијалок ќе остане на совршена температура, дури и ако е оставен во автомобилот цел ден. Совршено за кафе во зима или ладно кафе во лето.Дизајнот е печатен квалитет и најдобро се грижи само со рачно перење, тогаш дизајнот ќе трае долго време!Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик и издржлив слој во прав. Airedale Куче Љубовник 20oz Tumbler Патување Кригла Смешни Горди Куче Тато Подарок.

Спецификацијата