.

Инлифе Шорцеви За Женски Женски Лесни Шорцеви Секојдневен Принт Кратки Панталони Еластична Врвка За Влечење Удобни Шорцеви

Инлифе Шорцеви За Женски Женски Лесни Шорцеви Секојдневен Принт Кратки Панталони Еластична Врвка За Влечење Удобни Шорцеви

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Женски лесни Шорцеви Секојдневен Принт Кратки Панталони Еластична Врвка За Влечење Удобни Краткикарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечен Удобен материјал, погоден за различни прилики. Ткаенина Освежувачки Моден Дизајн Сезона : Лето и Пролет.Падни.Пол : Женска Прилика : Секојдневен, Далистил : Секојдневен, Моден Должина : Редовен Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Кратка Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64-72см/25.20-28.35 "Колк : 92см/36.22 " Должина : 30см/11.81" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68-76см/26.77-29.92 "Колк : 98см/38.58 " Должина : 31см/12.20". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 72-80см/28.35-31.50 "Колк : 104см/40.94 " Должина : 32см/12.60". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 76-84см/29.92-33.07 "Колк : 110см/43.31 " Должина : 33см/12.99" . Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 80-90см/31.50-35.43 "Колк : 116см/45.67" Должина : 34см/13.39 " Inleife Шорцеви За Жени Женски Лесни Шорцеви Обичен Печатење Кратки Панталони Еластична Половината Врвка Удобни Шорцеви. Жените краток дозвола. Нови модни стилови во 2023 година, со многу бои и големини, секогаш има една што ви одговара. Материјал пријателски за кожата, пријателски за човечкото тело. Ве молиме слободно контактирајте го продавачот доколку имате какви било прашања.

Спецификацијата