.

Rwj Премиум Брилијантна Серија Дождовница Јакна Вар

Rwj Премиум Брилијантна Серија Дождовница Јакна Вар

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Кишиго Премиум Брилијантна Серија® Големина На Јакна За Дожд До 4/5 XL-Водоотпорен материјал со издржлива конструкција запечатена со цвест. Црно дно и акценти за мешавина на функционалност и стил. Брилијантната Серија рефлектирачки цевки ја подобрува рефлексивноста на целиот пат околу облеката. 2" широк оралит® рефлектирачки материјал работи исклучително добро во влажни услови. Водоотпорен преден патент. Прилагодливи манжетни за зглоб . Вентилиран грб и пазуви. Отстранлив капак за дожд со прилепувања на јаката. Скриен лев џеб на градите со патент и јасен држач за лична КАРТА што може да се повлече. Два надворешни долни џебови за сечење со водоотпорен патент. Внатре долниот лев скриен таблет (i Pad) џеб со патент. ANSI 107 Тип R Класа 3 Во Согласност "КЛИКНИ ТУКА за да се види производ видео" Kishigo Премиум Брилијантна Серија® Големина На Јакна За Дожд До 4/5 XL-Водоотпорен материјал со издржлива запечатена конструкција. Црно дно и акценти за мешавина на функционалност и стил. Брилијантната Серија рефлектирачки цевки ја подобрува рефлексивноста на целиот пат околу облеката.

Спецификацијата