.

Ханес Менс Фрешик Ниско Намалување Перница Чорапи, Пакет

Ханес Менс Фрешик Ниско Намалување Перница Чорапи, Пакет

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

Чувајте ги стапалата топли, меки и суви без разлика каде ќе ве одведат во овие удобни Чорапи Со Шевови За Фрески За Мажи Ханес. Овие го задржуваат мирисот на заливот, така што ќе се чувствувате свежо без разлика дали сте во теретана, на работа или само трчате низ градот. Амортизираното дно на овие чорапи со низок крој Ханес обезбедува удобност без најголемиот дел. Удобниот спој на прстите е најудобниот спој на брендот досега. Убава вредност, овие машки чорапи со низок крој доаѓаат во погодно пакување од 12 парови. Изработени се од памук, полиестер, природна латекс гума и најлон. Едноставно фрлете ги во машината за перење и машината за сушење алишта со другата облека за да изгледаат свежо и ново. Тие одговараат на машки чевли големини 6-12. Ханес Машки Фрешик Удобност Чорапите со Шевовите на Прстите ќе останат ставени на вашата нога и ќе одолеат да се лизгаат надолу во чевелот со уникатниот ребрест врв зашиен во нив. Ханес Машки Свеж КОЕФИЦИЕНТ На ИНТЕЛИГЕНЦИЈА Удобност Чорапи Со Низок Крој На Прсти, 12-Пакет : Сега Со Свеж КОЕФИЦИЕНТ на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА, Напредна Технологија За Заштита од Мирис која помага да се задржат мирисите. Амортизираното дно на стапалото става удобност во секој чекор. Удира под глуждот и се ребрести за да не се лизгаат надолу во чевелот. Засилената пета и пети нудат супериорна издржливост. Удобен спој на прстите, нашиот најудобен спој досега. Ханес чорапи со низок крој одговараат на машката големина на чевли 6-12. Убава вредност во пакувања од 12 парови. Производител стил бр : 188/В12. Памук/полиестер/природна латекс гума/најлон. Машинско перење. Достапно во црно и бело. Погледнете ги сите машки чорапи На ханес.

Спецификацијата