.

Четкан Микрофибер Вграден Лист, Супер Мек И Пријатен, Лесен Чаршав За Кревет Со Длабок Џеб, Чоколадо, Кралица, 60 x80

Четкан Микрофибер Вграден Лист, Супер Мек И Пријатен, Лесен Чаршав За Кревет Со Длабок Џеб, Чоколадо, Кралица, 60 x80

DEN 223.84

Достапност
Достапно за нарачка

Микрофибер опремени листови со сите околу еластични додава движење, елеганција и стил. Одговара на душеци до 99" дебели. Монтираните чаршафи од микрофибер се изненадувачки меки, удобни, исклучително издржливи, отпорни на брчки и избледување. Има висока цврстина на истегнување, што го прави силен, издржлив и со помала веројатност да искине или искине. Нема намалување и ткаенината е силна и ја одржува осветленоста. 100% Четкани Микрофибер. Големина близнак опремени мерки 39" х 75" со 15" кутија/џеб Близнак XL големина мерки 39" x 80" инчи со 15" кутија/Џеб целосна големина мерки 54" x 75" инчи со 15" кутија/Џеб Кралицата големина мерки 60" x 80" инчи со 15" кутија/џеб Кралот големина мерки 78" x 80" инчи со 15" кутија/џеб Калифорнија кралот големина мерки 72" x 84" инчи со 15" кутија/џеб. Чоколадо. Пакетот вклучува 6 Вграден Лист. Машина За Перење Ладно, Падне Сува Ниска. 30 Ден Ризик Слободен 100% Гаранција.

Спецификацијата