.

Омитај Месинг градина тапа со црево врска

Омитај Месинг градина тапа со црево врска

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Месинг градина славина Со црево врска Опис : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и лесен за употреба.Големина : како што покажува сликата Боја : Мултиколорматеријал : месинг пакетот Вклучува : 1 x Славина+1 x црево спојка : ве Молиме дозволете грешки од 1-3мм поради рачно мерење.Бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исти. Премиум материјал за дополнителна издржливост. Многу нов дизајн, лесен за употреба. Додава доволно складирање за да се ослободи од нередот.

Спецификацијата