.

Летни Фустани Модни Жени Лабава Еднобојна Ревер Копче Долна Кошула Без Ракави Плетен Фустан

Летни Фустани Модни Жени Лабава Еднобојна Ревер Копче Долна Кошула Без Ракави Плетен Фустан

DEN 759.84

Достапност
Достапно за нарачка

Модни Жени Лабава Еднобојна Ревер Без Ракави Долна Кошула Плетен Фустан Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Тркалезно деколте Со тесна возбуда,долг ракав,корсет гроздобер шиење божиќен принт плус Европски стил ви дава ретро и елегантен изглед; фит и блесок силуета ласка На Вашата Фигура Сезона : Season,Зима Пол : Женски Стил : Гроздобер Материјал : Должина На Полиестерски Ракав : Целосен Тип На Шема : Деколте За Печатење : Должина На Фустан Со Врат : Декорација До Колена : Ниту Една Силуета : А-Линија Што добијте : 1 Х фустан забелешка : поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е Илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиена големина сад велика британија еу биста должина на колкот xxl 12 16 42 98-108см/38,58-42,52" 102см/40,16" 88см/34,65" Големина : ХХЛ САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 98-108см/38,58-42,52" Хип : 102см/40,16" Должина : 88см/34,65" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 биста : 82-92см/32.28-36.22" колк : 86см/33.86" должина : 84см/33.07"ГОЛЕМИНА : м сад : 6 Велика британија : 10 еу : 36 биста : 86-96см/33.86-37.80" колк : 90см/35.43" должина : 85см/33.46"ГОЛЕМИНА : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 90-100см/35.43-39.37" хип : 94см/37.01" ДОЛЖИНА : 86СМ/33.86"големина : Xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 94-104см/37.01-40.94" колк : 98см/38.58" должина : 87см/34.25"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 98-108cm/38.58-42.52" ХИП : 102 CM/40.16" должина : 88cm/34.65"големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 102-112cm/40.16-44.09" Колк : 106 CM/41.73" должина : 89см/35.04" изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Кул е за носење, новиот изглед, новиот вие, ве прави да се истакнувате во толпата. Добро дизајниран,опуштен, летото ве прави попривлечни. Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно. Одлично за Плажа,Забава,забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне.

Спецификацијата