.

Женски Комбинезони Ромпер Секојдневна Зимска Fall Постпартална Колекција На Абдоминална Долна Облека Женска Облека За Кревање Облека За Тело

Женски Комбинезони Ромпер Секојдневна Зимска Fall Постпартална Колекција На Абдоминална Долна Облека Женска Облека За Кревање

DEN 1119.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата за воведување и големина на производот, Особено ширината на ракавот, бистата, половината итн. Ако сте помеѓу две големини, се препорачува да изберете поголем комбинезон за жени : 95% Вискоза+5% Памук, мек, удобен, дише, пријателски за кожата, удобен за допирање и носење, прави да се чувствувате добро.Комбинезони за жени : повеќе мода. Високиот еластичен струк ве прави попривлечни. Плисираниот раб го прави овој ромпер едноставен, но елегантен и елегантен, ви помага да ја покажете вашата уникатна шармантна.Облека за жени : Едноделни Комбинезони, Комбинезон Со Долги Панталони Што Се Протегаат, Прилагодлив Ремен За Шпагети, Лабаво Вклопување, Секојдневен Стил.Натпревар : Одлично Со јакна, патики, Сандали, Потпетици и капа на Плажа за надворешна облека. Совршен комбинезон за вашето лето.Повод : еластичен едноделен моден долг комбинезон погоден за плажа, забава, одмор, канцеларија, улична облека, коктел, секојдневен живот.(црн комбинезон за жени, комбинезон, комбинезони за жени, женски комбинезони, женски комбинезони, џемпери за жени, комбинезон за жени, комбинезон со долги ракави за жени, облека за излегување за жени, женски изолирани комбинезони за лигавчиња,женски костум за панталони ) Материјал : Мека Ткаенина Од Вискоза,Изработена од удобна,дише,пријателска за кожата,удобна за допирање и носење, прави да се чувствувате добро. Нега на облека, Рачно перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Совршен Подарок : одличен подарок за жени, јуниори, тинејџерки, дами, сопруга, девојка, мајка, ќерка За Велигден, Роденден, Годишнина, Дипломирање, Денот На Вљубените, Божиќ, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста итн. Препорачај спротивното нежно перење. миењето раце би било подобро. Нашата страст помага-дали луѓето прават повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува.

Спецификацијата