.

Јукурем Моден Гласник Торба Големи Жени Размавта Училиште Крстот Торба Со Приврзок

Јукурем Моден Гласник Торба Големи Жени Размавта Училиште Крстот Торба Со Приврзок

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Забелешка : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам! Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.Вклучено : 1 х Торба За Рамо Модна Торба За Рамо Најлонска Женска Торба За Гласници Со Голем Капацитет Цврст Џеб За Размавта Студентска Торба За Канцелариско Патување со Приврзоци. Материјал : чантите се изработени од најлонска ткаенина, лесни за носење и не се лесни за кршење. Не само што е издржлив, мек и пријателски за кожата, туку и се пере и лесно се чисти, што ја прави модерна чанта за рамо што оди со секоја облека и никогаш не излегува од мода. Големина : чанта, големина 12 х 9,8 х 3,9 инчи. Просторот за складирање на оваа торба може да го собере вашиот мобилен телефон, книги, паричник, шминка итн. Тоа може да ги задоволи вашите потреби за секојдневна употреба. Дизајн : дизајн со цврста боја со букви, голем капацитет, затворање на џебот со патент и стилски. Прилагодливите ремени за рамо обезбедуваат повеќе опции за носење : рамо/вкрстено тело, погодно за повеќето типови на тело. Направете го тоа добар избор за секојдневна употреба. Широка Примена : Овие кеси се погодни за купување, запознавање, патување, патување, одмор, забава, работа итн.Веруваме дека ќе им се допадне оваа практична торба.

Спецификацијата