.

Pfysire Женски Пеперутка Печатење Маица Краток Ракав V Вратот Повик Блузи Сина 5XL

Pfysire Женски Пеперутка Печатење Маица Краток Ракав V Вратот Повик Блузи Сина 5XL

DEN 399.84

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга.Клиентите се наши пријатели. Овие врвови имаат едноставен, но стилски изглед.Нашата Маица е идеално дополнување на вашиот омилен капут, фармерки или здолништа за изглед кој е лежерен, и во тренд!Додадете ги во вашата секојдневна гардероба за опуштен, а сепак полиран изглед! . Добар избор во слободно време,и патувањето и секој ден носат Елегантен и убав, привлечен дизајн. Лето Секојдневен Пеперутка Сончоглед Печати Маица. Лабаво Вклопување;Туника Скокач Врвот;Пуловер Стил. Краток Ракав, Крст Крст Против Вратот Блуза. Опции За Боја : Црна,Сива,Црвена,Бела, Сина. Големина : С-5ХЛ. Висококвалитетни, Врвни Полиестерски Материјали.Материјал лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни. Машина За Перење. Пакетот Вклучува : 1 х Женски Врвови. Големина Шема. Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Биста : (35.4") -Ракав : (7.1") -Должина : (27,6"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - - Биста : (37") -Ракав : (7.3") -Должина : (28"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (38.6") -Ракав : (7.5") -Должина : (28,3"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Биста : (40.2") -Ракав : (7.7") -Должина : (28,7"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Биста : (41.7") -Ракав : (7.9") -Должина : (29.1"). Големина на ознака 3 XL : Големина НА САД : (14) - - - - - Биста : (43.3") -Ракав : (8.1") -Должина : (29,5"). Ознака големина 4 XL : Големина НА САД : (16) - - - - - Биста : (44.9") -Ракав : (8.3") -Должина : (29,9"). Големина на ознака 5 XL : Големина НА САД : (18) - - - - - Биста : (46.5") -Ракав : (8.5") -Должина : (30.3"). Забелешка : . 1.Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате.Ве молиме дозволете 1-2СМ се разликува поради рачно мерење. 2.Поради аголот на снимање и кроење,може да има малку поинаква во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика.Надеж разбирање. Имајте убав ден за купување! Тип : Маица,Маица, Блузи, Блуза. Дизајн : Печатени Цветни Пеперутки,Крст Крст Против Вратот,Краток Ракав. Достапно во Различни бои и големина за избор. Висок Квалитет и Пријателски За Кожата. Совети за носење : Модерен И Стилски Дизајн Е Совршен За Да Одговара со Вашите Омилени Хеланки, Шорцеви, Панталони, Здолништа и сл. Уживајте Во Меките Врвови за Облекување На Допир. Погоден за Различни Прилики : Секојдневно, Секојдневно Носење, Активност на Отворено, Состаноци, Забави, Работа, Училиште, Патување, Одмор, Основни итн. Гардероба што мора да ја имате, овие врвови имаат удобен материјал и лабав дизајн за лесно секојдневно носење. Лабава фит силуета, удобна, дише ја прави оваа врвна безвременска мода, што ве прави и шик и класичен, лесно создавајте убава женска фигура.

Спецификацијата