.

Mafytytpr Топла Продажба Денес Менс Панталони Клиренс Машки Плус Големина Памук Мулти-Џеб Облека Отпорни На Абење Исечени Панталони

Mafytytpr Топла Продажба Денес Менс Панталони Клиренс Машки Плус Големина Памук Мулти-Џеб Облека Отпорни На Абење Исечени Панталони

DEN 535.84

Достапност
Достапно за нарачка

Машки плус големина памук мулти-џеб облека отпорни на абење исечени Панталони Карактеристики : 1. Материјал : : 100% Памук, лесен мек и удобен. 2. Карактеристики : Класичен стил, товарни панталони со повеќе џебови (погледнете ги сликите за џебни стилови) 3.Специјалниот дизајн го прави Пообичен и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Пролет/Aut/Пролет/Зима Пол : Мажи Повод : Дневен Материјал : 100% Памучен Стил : Секојдневно, Модно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Големина На Машки панталони. Големина НА етикетата САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Должина На Половината М Медиум 31 6 10 36 73см/29.92" 110см/43.31 "66см/25.98" Големина : М Големина. : Средна Големина На Етикетата : 31 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 73см/29.92 "Колк : 110см/43.31" Должина : 66см/25.98 " мажи панталони дозвола под 5 5. менс панталони дозвола под 1 10. Машки Плус Големина Памучни Мулти-Џебни Комбинезони Отпорни На Абење Исечени Панталони. дозвола за машки панталони. менс карго панталони дозвола.

Спецификацијата