.

Тениски Тренинг Топка Со Еластична Јаже Топка На Еластична Пракса Стрин Ц0П9

Тениски Тренинг Топка Со Еластична Јаже Топка На Еластична Пракса Стрин Ц0П9

DEN 159.84

Достапност
Достапно за нарачка

Опис100% сосема нов и висококвалитетен материјал : големина на Гума : 6,3 цмроп должина : 1,2 меколор : зелена количина : 1 парчиња зафаќа мал простор и може да се користи на отворено или внатрешно, лесно за carry.It може да го има истиот ефект со оригиналот one.It се користи за тенис.Квалитетот е прв со најдобра услуга. клиентите се наши пријатели.Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Забелешка : бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да варира од горенаведените слики.Бидејќи големината се мери рачно, ќе има грешка од 1-3см, Ве молиме Не имајте Предвид Вклучен пакет : 1 еез Тениско Топче Со Стрингску : WQX4503 - Повеќенаменски тренер за вежбање на сите ваши тениски вештини. - Врзете ја топката на основата со гумена лента, нема потреба често да ги земате топчињата. - Тренинг тенис со жица многу лесен, лесен за носење. - Совршен за ученик по тенис и обука за настава по тенис. Вежбајте ги вашите тениски вештини без често да ги земате топчињата. - Пакетот Вклучува : 2 x Тениско Топче со Жица.

Спецификацијата