.

жените мода севи сјај фустан долг ракав длабок v вратот неправилна риба полите фустан долга вечер фустан

жените мода севи сјај фустан долг ракав длабок v вратот неправилна риба полите фустан долга вечер фустан

DEN 574.08

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : изработен од полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа. Стил на дизајн : стилскиот и модниот ве прават попривлечни ве молиме имајте предвид дека постојат мали разлики во бојата и големината поради некои неодоливи фактори. Функција : обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција.лесна мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, Без Брчки Одлични За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Состанок,Одмор, Дружење, ви даваат мода и среќа. Изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Применливи сцени : секојдневен, плажа, дома секојдневно, носење, забава, клуб, патување, пешачење. Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, хеланки за трендовски изглед во пролет ,umn и зима.Обични Облеки За Жени Фустан Со Линија Летен Женски Фустан Фустан Летен Памучен Макси Фустан За Жени Обичен Краток Фустан Табела Со Големина : . Големина : С Биста : 80см/31.50" Половината : 62см/24.41" Рамо : 37см/14.57" Ракав : 57см/22.44" Должина : 122см/48.03"Големина : М Биста : 86см/33.86" Половината : 66см/25.98" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 58см/22.83" должина : 123см/48.43"големина : л биста : 92см/36.22" половината : 70см/27.56" рамо : 39см/15.35" ракав : 59см/23.23" должина : 124см/48.82"големина : xl биста : 98см/38.58" половината : 74см/29.13" рамо : 40см/15.75" ракав : 60см/23.62" должина : 125см/49.21"големина : ххл биста : 104см/40.94" половината : 78см/30.71" рамо : 41см/16.14" ракав : 61см/24.02" должина : 126см/49.61" Тип на шема : цврсти фустани со миди должина за жени завиткајте фустани плетени фустани без Ракави за женски спортски фустан за жени плус Големина летни фустани за жени. Пол : Женски Летни Фустани За Жени Обични Фустани За Кошули На Плажа Со Џебови Миди Фустан Со Кратки Ракави Мини Фустани за Жени Секојдневен Летен Женски Мини Фустан. Сезона : Пролет/Aut/Зима Жена Сарафани Обични Туники Фустан Одблесокот Фустан За Жени Тренд Фустани За Жени Долги Макси Фустани За Жени. Повод : Дневен,Секојдневен, Фустан За Забава Женски Женски Дневен Фустан Женски Макси Фустани Со Шлицови Секојдневни Летни Фустани Со Ракави Туники Без Ракави фустан. Што Добивате : 1 Х Фустан Летни Фустани Секојдневни Жени Плус Големина Летни Фустани Женски Фустани Џемпер За Фустан Без Ракави Прави Фустани за Жени.

Спецификацијата