.

Дами Тркачка Резервоарот-Повеќе Опции-Животот е краток

Дами Тркачка Резервоарот-Повеќе Опции-Животот е краток

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Погледнете Ја Листата На Фонтови За Прилагодување Овде. Г 60% Чешлан Рингспун Памук40% Полиестер лесен Дрес 4 мл.Ткаенина перена за намалено собирањесамо-врзување ткаенина на вратот и дупките за раце направени во САД можете Да побарате персонализација со кликнување на полето Прилагоди го секогаш кога е достапно и внесете го саканиот текст. Забележете дека прилагодувањето ќе го замени вашиот избор. Ве молиме додадете белешка пред да ја поднесете вашата нарачка или испратете ни Е-пошта Со ЛИЧНА КАРТА За нарачка Ако Сакате да го задржите вашиот избор и да ја прилагодите задната страна на производот. Дами Тркачка Резервоарот-Повеќе Опции-Животот е краток.

Спецификацијата