.

Жените Лето V-Вратот Цветни Печати Плус Големина Лабава Ракави Резервоарот Фустан

Жените Лето V-Вратот Цветни Печати Плус Големина Лабава Ракави Резервоарот Фустан

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Жените Лето V-Вратот Цветни Печати Плус Големина Лабава Ракави Резервоарот Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт,Божиќ, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Со материјал сличен на памук, мек и удобен за носење. секој вид на тренингот, или секојдневна употреба. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Содржи : 1 ПАРЧИЊА Големина на фустан Биста Должина НА Рамото ХХХХХХЛ 125см/49.21" 46см/18.11" 96см/37.80" Големина : ХХХХХХЛ Биста : 125см/49.21" Рамо : 46см/18.11" Должина : 96см/37.80" табела со големина : Големина : С Биста : 90см/35.43" рамо : 39см/15.35" Должина : 89СМ/35.04"големина : м биста : 95см/37.40" рамо : 40см/15.75" ДОЛЖИНА : 90СМ/35.43"големина : l Биста : 100cm/39.37" Рамо : 41cm/16.14" Должина : 91cm/35.83"големина : xl биста : 105cm/41.34" Рамо : 42cm/16.54" должина : 92cm/36.22"големина : xxl биста : 110cm/43.31" рамо : 43 CM/16.93" должина : 93см/36.61"Големина : Хххл Биста : 115см/45.28" Рамо : 44см/17.32" должина : 94см/37.01"ГОЛЕМИНА : ХХХХЛ Биста : 120см/47.24" рамо : 45см/17.72" должина : 95см/37.40"големина : хххххл Биста : 125см/49.21" Рамо : 46см/18.11" Должина : 96см/37.80" Фустанот е изработен Со висококвалитетни Плетени Меки Ткаенини, Пријателски За кожата,Лесен И одличен Растеглив, ВЕ прави поудобни. Одличното истегнување обезбедува вклопување за различна големина, во изработката прави стилски изглед. Овој секојдневен фустан е задолжителен Предмет за секоја женска гардероба. Подарете му на вашата сакана или пријателка шик подарок на родендени, Денот на Вљубените, годишнини, медени месеци и многу повеќе прилики. Фустанот Прави Да Изгледате Убаво Симпатично Во Лето!.

Спецификацијата