.

Породилни Јога Шорцеви со Џебови За Летни Спортови

Породилни Јога Шорцеви со Џебови За Летни Спортови

DEN 383.68

Достапност
Достапно за нарачка

80% Најлон, 20% еластан. Затворање на повлекување. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА : Нашите шорцеви за породилно вежбање се изработени од мека, дише, удобна и мазна мешавина од полиестер-спандекс, која е многу мек, лесен и дише материјал за да ве одржува ладни и удобни во летните денови лепливи. Кажи збогум. на прстите на камилата. Истегнете ја ткаенината со рабови отпорни на триење кои овозможуваат слобода на движење. Уникатен Дизајн : породилни шорцеви со специјален процес на затворање на рабовите. Дизајнот на целосна покриеност на стомакот обезбедува доволно простор за растење на испакнатини и го намалува притисокот врз лигаментите и грбот. Со дизајн со висок струк, кој обезбедува максимална покриеност и поголема еластичност. кога телото е свиткано и испружено, за да обезбеди доволно удобност за стомакот. Нашите породилни шорцеви доаѓаат во многу бои за да одговараат на вашите секојдневни потреби. БЕЗ ПРОЅИРЕН : со нетранспарентен материјал, нашите породилни шорцеви го поминаа тестот за сквотирање и нема да се тркалаат. 4-насочната технологија за истегнување им овозможува на овие породилни шорцеви совршено да одговараат на вашето тело. Кога ќе го носите за секојдневни активности, нема да почувствувате чешање. предизвикани од основата на бутот или триење. Набиеното меѓуножје на шорцевите за бременост може да обезбеди супериорна удобност и дишење. Модна Дневна Облека И Облека : нашите породилни шорцеви имаат два странични џебови надвор, што е многу погодно и можете да носите некои предмети. Основните Шорцеви За Јога За Бременост можете да ги измешате и усогласите овие породилни јога шорцеви со вашето омилено породилно. фустан, породилни блузи и породилни кошули. Многу е удобно за носење секој ден. Целодневна Удобност : овие породилни над стомачните шорцеви за лето лесно се совпаѓаат и ја прават вашата дневна облека за вежбање попривлечна. Нашите породилни спортски шорцеви се совршени за јога, велосипедизам, вежбање, фитнес, трчање, возење велосипед, секаков вид тренинг,. или секојдневно секојдневно носење. Тоа ве тера да останете дома или да излезете надвор, но направете го тоа стилски. Количина : 1 Уникатен Дизајн за Мајчинство. Висока еластичност. Цел Ден Удобност.

Спецификацијата