.

Дуксер За Жени Графички Долги Ракави Со Качулка Врвка За Влечење Долги Ракави Качулка Трикотажа Блузи

Дуксер За Жени Графички Долги Ракави Со Качулка Врвка За Влечење Долги Ракави Качулка Трикотажа Блузи

DEN 478.08

Достапност
Достапно за нарачка

Јака : Качулка-вратот. Пол : Жени. Обрасци : Цврста боја. Пакетот вклучува : 1pc sweatshirt Pullover Лесен Дуксер Жените Предвремени Sweatshirt Жените Зима Zip up Hoodie Size табела : . Големина : С Биста : 99см/38,98" Рамо : 76см/29,92" Ракав : 51см/20,08" Должина : 62см/24,41"Големина : М Биста : 104см/40,94" Рамо : 78см/30,71" Ракав : 52см/20,47" Должина : 63см/24,80"Големина : Л Биста : 109см/42.91" рамо : 80см/31.50" ракав : 53см/20.87" должина : 64см/25.20"големина : xl Биста : 114см/44.88" рамо : 81.5 см/32.09" ракав : 54см/21.26" должина : 65см/25.59"големина : Xxl биста : 119см/46,85" рамо : 83,5 см/32,87" ракав : 55см/21,65" должина : 66см/25,98" Должина на ракавот : Долги Ракави. Мека Ткаенина, Удобен И Мек Тенок Материјал. Шема : Цврста Боја. Симпатична И Стилска. Одлично За Вежбање Во Теретана, Активности На Отворено, Улична Облека, Работа И Секојдневна Облека. Облик На Ракав : Редовни Ракави.

Спецификацијата